Доставка і оплата

Правила доставки и оплаты


Доставка кур'єром по Києву і Київській області.

Наш кур'єр доставить ваше замовлення до парадного, в узгоджений час.  Доставка здійснюється на наступний день після замовлення через сайт або по телефону.

Увага!!! Якщо Вам потрібно здійснити доставку товару в день замовлення, просто зателефонуйте і ми подумаємо як це зробити.

Вартість доставки в межах Києва - 70 гривень, за межі Києва + 5 гривень 1 кілометр.

Замовлення понад 1000 гривень доставляються безкоштовно в межах Києва.

Доставка до дверей здійснюється за наявності робочого ліфта, замовлення понад 50 кілограм доставляються до дверей по домовленості.


Безконтактна доставка.

При доставці продуктів, наш кур'єр не передає посилку з рук в руки, а кладе її біля дверей або в  іншому обумовленому місці. Оплата можлива як готівкою так і на Карту Приват банка. До і після контакту з готівкою, кур'єр обробляє руки антисептиком. Таким чином, контакт між кур'єром і одержувачем посилки практично відсутній, що підвищує Вашу безпеку.

Крім того, ми вимірюємо температуру своїм кур'єрам і перевіряємо їх на наявність підозрілих симптомів, перш ніж відправити на доставку.

Таким чином, безконтактна доставка забезпечує максимально можливий рівень безпеки при здійсненні покупок в інтернет магазині OKKI-маркет.


Кроки обробки і доставки безконтактної доставки.

  1. Ви замовляєте продукцію на сайті або по телефону.

  2. Ми збираємо Ваше замовлення.

  3. Менеджер передзвонює, каже точну вартість і скидає номер карти ПриватБанку для оплати.

  4. Кур'єр привозить продукти в обумовлений час.


Доставка Новою Поштою.

Доставка Новою Поштою проводиться всієї продукції за винятком  сегмента. Відправлення день в день при замовленні до 15:00


Самовивіз.

Є можливість самовивозу узгоджених з менеджером замовлень. Самовивіз здійснюється з торгової точки №317, ринок "Столичний", пав. A3


Оплата готівкою.

Оплата товару відбувається при доставці товару кур'єром до замовника, після прийняття (огляду, перевірки комплектації товару).


Оплата на карту Приват банка.

Платіжні реквізити:

Приват банк номер карти

Одержувач Собчук Наталія Володимирівна