Купити свіжі фрукти з доставкою Київ

Інжир

Інжир

Вага

₴150.00грн

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)

Доставка фруктів по Києву та Київській області.

Вас вітає інтернет сервіс з доставки свіжих фруктів OKKI.IN.UA В цьому розділі нашого сайту ви можете вибрати і замовити фрукти з доставкою додому.

Ми намагаємося здійснити доставку в день Вашого замовлення, щоб Ви відразу отримали свіжі продукти до свого столу. Зручно і те, що оплата покупки може здійснюватися як готівкою в руки кур'єру, так і за допомогою безготівкового розрахунку на нашому сайті.

Бажаємо приємних покупок.

Перед тим як на Ваш стіл потраплять наші фрукти, вони проходять ретельну перевірку. Спочатку ми переконуємося, що вони свіжі та не мають зовнішніх дефектів. Адже Ви ніколи не вибрали б для себе надто м'яке, схоже на гниле яблуко або чорні лимони. Кожен покупець хоче, щоб лимони були яскраво жовтими і твердими, а яблука красивими і соковитими.

Після візуальної перевірки, приступаємо до перевірки смакових якостей. Адже якщо апельсин, незважаючи на гарний вигляд, буде з товстою шкірою і сухий, то він не потрібен ні Вам, ні тим більше нам. Виняток у цьому правилі - імпортна продукція, яку ми закуповуємо в закритих ящиках, наприклад: банани, гранати. У цьому випадку, ми тестуємо продукцію, вже після закупівлі, і стаємо або щасливими володарями декількох тонн хорошого продукту, який відправляється на Ваш стіл, або змушені виставляти його на продаж на ринку, де кожен покупець після проби, сам вирішує купувати його чи ні.

Після перевірки візуальної і смакової, всі фрукти які ми продаємо, проходять перевірку на вміст нітратів. Для кожного продукту, за державними нормами, існує своя таблиця допустимої межі нітратів. Наприклад для яблук - 60 мг на один кілограм, для солодкого перцю - норма 200 мг на кілограм.

Приблизна таблиця сезонності фруктів нашого магазину

фрукт/місяць січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень

яблука

+++ +++
+++ +++ +++
+++ +++ +++ +++ +++
черешня +++ +++
абрикос


+++ +++ +++
персик +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++
інж. перс.
апельсин +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++
груша +++ +++ +++ +++
авокадо +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++
слива +++ +++ +++
диня +++ +++ +++ +++
гранат
++++++ +++ +++ +++ +++ +++

Сезонність - важливий аспект, яким багато хто нехтує. У раціоні регулярно повинні бути фрукті. Вони є джерелом корисних речовин і важливих для організму вітамінів які ми вам із задоволенням доставимо додому. Адже ми доставляемо фрукти по всій Київській області.


Імпорт та експорт фруктів в Україні.

Україна вважається одним з головних постачальників фруктів не тільки у нас в країні, але і в світі. Великою популярністю українські фрукти користуються в Європі. Наша країна посідає третє місце з постачання та доставки яблук в Європу, а також входить в топ світових постачальників смородини, порічок черешні і білої черешні. Найбільш часто ми експортуємо яблука і кавуни. За даними УПОА в сезоні 2019/20 Україна експортувала близько 14 тисяч тонн яблук та 19 тисяч тонн кавунів. А що щодо імпорту? Україна продовжила збільшувати ввезення фруктів в 2020 році. У першій половині 2020 року Україна закупила на європейських ринках всіляких фруктів і ягід на суму рівну $ 341 млн, власне що на 23% збільшило показник за минуле півріччя. В основному екзотичні фрукти. Взимку майже всі фрукти на прилавках магазинів імпортні: банани, апельсини, мандарини, виноград, ківі.

Витримка основних правил імпорту фруктів в Україну з Державної споживчої служби:

  • для імпорту яблук - походження з держави загальновизнаного вільним від бактерій Enarmonia prunivora Walsh, Grapholita inopinata Heinrich, Rhagoletis pomonella
  • для імпорту груш - походження з держави загальновизнаного вільним від бактерій Guignardia piricola
  • для імпорту злив - походження з держави загальновизнаного вільним від бактерій Tephritidae 


Правила транспортування фруктів в середині країни та за її межами.

Для початку потрібно позначити, що існує кілька способів транспортування фруктів: морем, повітрям і сушею. Але в будь-якому з перерахованих вище варіантів варто бути обережними. Навіть найтвердіші плоди можна легко пошкодити при перевезенні, не кажучи про м'яких. Чим швидше доставлять вантаж, тим менше ймовірність того, що він зіпсується. Для дбайливого зберігання і запобігання усушки транспортні компанії часто користуються системами охолодження. Фрукти - продукти, що швидко псуються, тому зберігання в умовах низьких температур дозволяє доставити вантаж без втрат якості. Як правило, повітря складається з вуглекислого газу, кисню, а також азоту. При таких умовах продукти мають вільний доступ до обсягу кисню, необхідного для підтримки гомеостазу, що в свою чергу продовжує термін зберігання продукту. Але не всі фрукти можна перевозити в загальних контейнерах, через виділення газу (газ виділяють апельсини, банани, виноград, персики). Етилен абсолютно безпечний, не має кольору і запаху, але під його впливом плоди дозрівають набагато швидше. Різні фруктові плоди по-різному упаковують: яблука і груші перевозять в дерев'яних контейнерах, кісточкові плоди в полімерних ящиках, а ягоди в картонних коробках.

Органічні фрукти, в чому відмінність від звичайних, які продаються в супермаркетах?

Нерідко ми чуємо таке слово як «органіка». Але що це і як стосується фруктів? Вперше таке поняття як «органічне сільське господарство» ввів Уолтер Джеймс у своїй книзі «Подивіться на Землю», в якій чітко описується екологічний підхід до ведення сільського господарства. У народі побутує думка, що органічні продукти харчування більш безпечні і поживні. Люди купують їх, тому що побоюються класичних способів ведення сільського господарства, також їх впливу на природу, людину і тварин.

Основними вимогами для Європи можна вважати нормативи «ЄС 834/2007», «ЄС 889/2008». У наш час в світі не існує загальноприйнятого стандарту виробництва еко-продуктів. Кожна держава або окремий регіон самостійно регулює вимоги.

Органічні продукти - продукти, які складаються з органічних інгредієнтів. Чи відрізняються еко-фрукти від звичайних? Звичайні фрукти часто вирощують завдяки добривам, які заповнюють недолік корисних речовин в рослині, воно росте більш здоровим. Плоди швидше набирають масу і цукор, що істотно впливає на смак. Однак при надлишку добрив фрукти стають пухкими і водянистими, втрачають свій первинний смак. Незважаючи на добрива, хімічний склад  фруктів, вирощених без синтетичних добрив, майже не відрізняється від тих, які отримують додаткові речовини. Але збиток для здоров'я колосальні, адже наше здоров'я - це наша їжа.

Чому краще замовляти фрукти в OKKI Маркет?

Кожен фрукт проходить ретельний відбір. Наші фахівці проводять візуальний огляд, за яким слід дегустація. Співробітники OKKI піклуються про ваше здоров'я, тому всі плоди без винятку проходять перевірку на вміст в них нітратів. І тільки після того, як ми переконалися в якості нашого продукту фрукти можна доставляти вам, нашим клієнтам. Доставку здійснюємо в день замовлення, щоб ви отримали максимально свіжі фрукти, а разом з ними і джерело корисних речовин і вітамінів.