Купити горіхи з доставкою недорого
Виберіть підкатегорію
Купити горіхи онлайн з доставкою по Україні
Якщо є бажання, раціон людини можна урізноманітнити. У сучасних торгових лавках достатньо продуктів, які матимуть для організму ще більше користі, до того ж, вони не менш доступні за ціною. Однозначно, ми говоримо зараз зокрема про горіхи.
Якщо є бажання, раціон людини можна урізноманітнити. У сучасних торгових лавках достатньо продуктів, які матимуть для організму ще більше користі, до того ж, вони не менш доступні за ціною. Однозначно, ми говоримо зараз зокрема про горіхи.
Зауважте, як змінився раціон сучасного покоління. Населення планети постійно зростає, відповідно, змінюються вимоги до звичних речей, люди більше приглядаються до користі того, що вони споживають. Дослідники довели, що при малорухливому способі життя, тобто для розумової праці, багато енергії не потрібно.
Горіхи є основою здорового раціону. Цей корисний продукт сприяє розумовій активності та допомагає організмові краще справлятися із перетравлюванням їжі.
Якщо в щоденному раціоні замінити традиційні харчі на екологічну лінію продуктів, то можна відчути поліпшення стану здоров’я: тіло отримуватиме більше енергії, покращаться такі характеристики, як витривалість і стресостійкість. Дієтологи запевняють, що зникнуть проблеми з переїданням, апетит обов’язково повернеться до норми.
Горіхи є екологічно чистими продуктами. Якщо дотримуватися традиційної технології зберігання цього продукту, в їхньому складі не повинно бути жодного елемента неприродного походження.
Ви могли не знати
Коли археологи виявили артефакти перших поселень людей на території сучасної Швейцарії, вони також знайшли підтвердження великої посадки волоських горіхів. У давніх письмових пам'ятках теж збережені згадки про них. Свідчення про горіхи є в старозавітних книгах, зокрема описується історія, як ці плоди повезли на палестинську землю з Перської імперії.
В устах людей звучало чимало билин про волоський горіх. Ось найцікавіша з них. «Коли римський володар Помпей Великий отримав феєричну перемогу над царем Мітрідатом VI, він влаштував погромище в його палаці. І там він випадково знайшов формулу найміцнішої у світі протиотрути. Він прочитав у цьому старовинному сувої, що якщо приймати натщесерце і день у день настій з двох волоських горіхів і двох винних ягід з листям і сіллю, це вбереже правителя від будь-якої отрути».
У чому користь горіхів?
Горішки – це альтернатива м’ясним продуктам, якщо з раціону були виключені тваринні білки. Горіхи легко задовільняють голод. Хоч ці плоди мають високу калорійність, жири, які в них містяться, засвоюються організмом людини не повністю, а жирні кислоти знижують бажання їсти цукровмісні продукти та пришвидшують метаболізм.
Не одним науковим дослідженням доведено, що в горіхах містяться речовини, які допомагають легше подолати важкі психологічні стани, зокрема депресію, знизити нищівний вплив стресових ситуацій та нервового напруження. Людям, які займаються розумовою працею, рекомендовано додати горіхи до щоденного раціону.
Окрім того, в косметології використовують натуральні масла, які видобувають з ядер. З них розробляють засоби для догляду за шкірою, нігтями та волоссям.
Біохіміки дослідили, що горіхи можуть проявляти антиоксидантні властивості. Тобто вони перешкоджають виникненню важких захворювань. Волоські горіхи набагато краще перешкоджають дії вивільнених радикалів, ніж риба, йдеться в одному з авторитетних досліджень. Регулярне споживання в їжу мигдалю суттєво знижує рівень окисного стресу.
Жири, які містяться в складі горіхів, належать до групи омега-3, омега-6 та омега-9. Вони позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи й діяльність мозку.
Горішки це не тільки смачно – вони добре насичують організм корисними речовинами завдяки високому вмісту білків, вуглеводів, харчових волокон, великої кількості вітамінів і мінералів.
До слова, Всесвітня організація охорони здоров’я закликає дорослих додати у свій раціон здорового харчування продукти, багаті рослинним білком, тобто горішки.
Як споживати
Як і інші харчові продукти, дієтологи рекомендують розподілити споживання горіхів упродовж тижня. Не варто зловживати ними, щоб не завдавати шкоди травній системі, адже в них досить багато жирів (50-65 г на 100 г продукту). Але це жири у своїй натуральній формі. Горіхи також належать до продуктів-алергенів.
Зауважимо, що горіхи можна сміливо додавати до звичних страв, зокрема до крем-супів, каш і, якщо захотілось солодкого, до випічки. Також їх використовують для створення соусів. Щоб контролювати кількість спожитих горіхів і не об'їдатися, рекомендують міксувати з фруктами.
На день можна їсти понад 20 г горіхів. Для зручності кількість грамів опишемо так: мигдаль – 10-15 штук, волоський горіх – 4 штуки, фісташки – 20 штук, фундук – 10 штук.
Підсмажені горіхи не шкідливі, але й не корисні для організму, бо в них знижений вміст вітамінів через дію високих температур. У шоколаді та солодощах горіхи, як правило, мають сумнівну якість. Непідтверджену користь мають підсолені та карамелізовані горішки.
Як обирати товар
На ринку представлені не очищені горіхи, також їх можна купити в сирому та смаженому вигляді. Вибрати можна серед смажених солених зерен або в іншому обсипанні. На горіхах в обсипанні дуже багато солі, тому їх потрібно з’їдати менше.
Якщо цінуєте користь – купуйте горіхи в шкаралупині або принаймні без обсипання. Щоб оцінити якість ядра всередині, трусоніть горіхом – якщо не чуєте стукоту, це хороший плід. Порожнечі всередині з’являються за пів року зберігання в неналежних умовах, відбувається пересихання продукту. Зважте, що термін придатності горіха не більше пів року. Деякі виробники зазначають більше, а це, як правило, свідчить про хімічну обробку.
За місцем походження найякісніші волоські горіхи з України, Франції, арахіс – з Китаю, фісташки – з Ірану, а кеш’ю – з країн Близького Сходу.
Ставтеся з обережністю до місця, де Ви купуєте харчові продукти. Не соромтеся попросити у персоналу показати Вам сертифікати, що підтверджують походження товару. Попросіть розповісти про якість овочів і фруктів.
Беззаперечно, рослинний білок засвоюється трохи гірше, ніж тваринний через харчові волокна. Але якщо купувати горішки в шкаралупі, то це змінить ситуацію. Справа в тому, що шкарлупа захищає цінні жири і вітамін Е від окислення. В очищених горіхах жири швидко окислюються та отримують смак прогірклого масла.
Як зберігати горіхи
Щойно зібрані горіхи залиште просушитися упродовж 10 днів у теплому приміщенні. Пізніше їх можна буде покласти в полотняні мішечки або дерев'яні ящики. Очищувати їх від твердої оболонки перед зберіганням неправильно – вони зіпсуються швидше та отримають гіркуватий присмак. Зберігайте горішки при кімнатній температурі упродовж місяця, після цього пересипте в герметичний контейнер і поставте в холодильник. В холодильній камері вони зберігатимуться упродовж 6 місяців, у морозильній – рік.
Що їстиме людство нової генерації
Сучасні тенденції визначають новий підхід до споживання їжі. Наука вже розробила нову методологію виявлення сильних і слабких сторін організму людини. Учені активно працюють над системою, яка передбачає, що спричинило хворобу. Здається, скоро будуть доступні технології, що здатні самі визначити, що краще з’їсти на сніданок, обід і вечерю.
Новітній приклад функціональної їжі – дитяче харчування. Однак скоро з’являться оптимізовані для жінок, чоловіків і людей старшого віку продукти.
Раціональне веганство – це нове екологічне рішення, бо навіть неповна відмова від продуктів тваринного походження заощаджує природні ресурси до 15%. Для людей, які не хочуть відмовлятися від м’яса, є середземноморська дієта.
Середземноморська дієта
Більшість людей звикли, що дієтою називають обмеження в задоволенні від споживання їжі заради схуднення. Традиційна асоціація: відмова від солодощів і споживання листя салату та іншої зелені. Слово «дієта» в перекладі з грецької мови банально означає режим харчування – жодного натяку на обмеження себе. Навіть якщо людина полюбляє харчуватися напівфабрикатами – це також називається дієтою.
Нутриціологи визначили, що італійці та греки за станом здоров’я почуваються краще. Також в них нижчий ризик виникнення великої кількості захворювань. Це пов'язано зі способом життя.
«Середземноморка» корисна завдяки великій кількості горіхів, фруктів та овочів у щоденному раціоні. Щоб надати пікантності овочам, їх рекомендують «приправляти» оливковою олією.
Приклад меню
Сніданок:
вівсянка зі сухофруктами.
Обід:
запечена картопля, риба та овочі. Полити оливковою олією та лимонним соком.
Вечеря:
паста, асорті горіхів, овочевий салат.
Завдяки своїм супер-поживним речовинам і незвичайного смаку горіхи можуть бути як перекусом, так і «родзинкою» складносурядної страви. В кожному куточку Землі є свої види горіхів, що відрізняються один від одного розмірами, формою, складом і смаком. Якщо Ви плануєте замовити і купити горіхи дешево в Києві ми доставимо їх Вам нашим кур'єром, в нашому магазині Ви можете купити всі види горіхів онлайн.
Кожна людина, яка піклується про здоров'я в своєму раціоні намагається не відмовляється від цього унікального продукту. Горіхи - містять в собі багато корисних речовин, які допомагають правильно функціонувати Вашому організму. У них зберігається величезний запас мінералів, вітамінів, амінокислот, білків, які швидко насичують і на довгий час позбавляють від відчуття голоду. Горіхи для вегетаріанців це майже головне джерело білків, амінокислот.
Якщо Ви проживаєте не в Києві і не в Київській області, і хочете купити горіхи з доставкою по Україні недорого, замовляйте на нашому сайті і ми з радість доставимо Вам Ваш товар. Асортимент горіхів на сьогоднішній день на ринку досить великий. Думаючи про те які горіхи купити, зверніть свою увагу на найпопулярніші види горіхів, які люблять наші покупці: волоські, кешью, кедрові, фундук і мигдаль.
Інтернет-магазин "OKKI-маркет", займається продажем і доставкою горіхів в роздріб в Києві і в Україні.