купити ягоди з доставкою

Виберіть підкатегорію

Агрус

Агрус

Вага

₴130.00грн

Малина

Малина

Вага

₴150.00грн

Диня

Диня

Вага

₴50.00грн

Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)

Купити ягоди онлайн з доставкою.

Ягоди - джерело корисних вітамінів і мікроелементів. Саме в них міститься максимальна концентрація мінералів. 

Висока концентрація вітаміну С в ягодах має потужний антиоксидантний ефект. Він сприяє здоров'ю шкіри, волосся, підвищує імунітет і покращує загальний стан здоров'я. 

Купити якісну ягоду не виходячи з дому - тепер дуже просто. Лише оберіть ягоду на нашому сайті, а ми в свою чергу візьмемо на себе відповідальність за її якість та доставку. Для Вас ми обираємо найякісніші продукти. До Вашого столу ми доставимо стиглі ягоди, без зіпсованих ділянок, ознак хвороб і гнилі. Перед тим, як зібрати для Вас замовлення, ми тестуємо ягоди не тільки візуально і на смак, але і на наявність нітратів,

щоб Ви отримували тільки безпечні продукти. У зв'язку з тим, що ми закуповуємо ягоди безпосередньо із фермерських полів, ми гарантуємо, що ціна на наші продукти не перевищує ціну виставлену супермаркетами. Більше того, вона навіть нижче ніж магазинна на 20-30%. 

Крім того, ми прагнемо здійснити доставку, в максимально короткі терміни, тому доставляємо Ваше замовлення день у день. Скористайтеся нашим сервісом, і ми впевнені, що Вам більше не доведеться витрачати час на супермаркети і черги!

Ягода: чому її так люблять?

Ягода - популярний різновид їжі сучасної людини. Вона вживається людьми протягом всього  існуючого свідомого життя. Сюди відносять малину, лохину, смородину, ожину, а також полуницю і т.д. Великою популярністю користуються і лісові плоди. Вони зростають  в дикій природі на протязі 2 тисяч років.

За рахунок включення її в раціон, можливо оздоровити організм, і, запастися зарядом потрібних вітамінів, повністю на весь наступний рік.

Яка ягода в який сезон дозріває і в якому регіоні України?

Збір різних видів плодів припадає на різноманітні періоди часу. Деякі з них відносяться до травьяних рослин, а ось інші зростають на чагарниках. Досить багато продукції вирощується і в межах спеціалізованих фермерських господарств. Необхідно ознайомитися і з наступною інформацією, що стосується дозрівання:

Смачна і соковита малина. Вона починає дозрівати в середині липня повністю по всій країні. Якщо мова йде про більш пізні сорти ягоди, тоді її збір припадає приблизно на серпень. Дозрівання відбувається поступово. збір врожаю може тривати довго. Якщо говорити про Київську область, тоді варто відзначити, що деякі сорти малини достигають у червні місяці. Тому їх збір здійснюється раніше.

Чорниця. У більшості регіонів України така ягода може легко збиратися навіть до настання жовтня. Хоча врожайність ближче до осені стає менше. Дозріває чорниця поступово. Багато власників займаються її збором раз в 10 днів, іноді - раз в 7 днів.

Агрус. Він дозріває приблизно в середині липня. Величезну роль можуть зіграти і непередбачувані погодні умови. Неврожай може бути через сильний мороз. Якщо на вулиці постійно стоїть спекотна погода, - збір ягід може припадати на початок місяця.

Смородина. Збір врожаю від середини червня до початку вересня. 

В Україні вирощуються і інші чудові ягоди. Сюди відносять шовковицю, абрикос, інжир, персики і т.д. Багато сортів є ранніми або пізніми. Великою популярністю користуються і ягоди, що дозрівають поступово. Вони приносять власнику величезний урожай. У багатьох регіонах України, їх можна збирати не тільки все літо, але і наприклад, до кінця вересня.

Як транспортують ягоду.

Ягоди, при перевезенні упаковуються в невеликі спеціальні пластикові контейнери. Потім ці контейнері складаються в ящик, в розмір з пластиковими пінетками, в одному ящику знаходиться від 4,5 до 5,5 кілограм, в середньому 5 кілограм ягоди в ящику.

Після збирання ягоди, вона охолоджується. Опимальна температура зберігання ягоди 0-4 градуса по цельсію. Якщо температура ягоди після збирання була опущена до цієї позначки, її термін придатності буде найбільшим.

Чому ціни на ягоду змінюються щодня.

Вартість цієї продукції на ринку, змінюється практично щодня. Отже, чому ж так відбувається? Що конкретно впливає на виникнення явища?

Спочатку все це, може бути повьязано з присутністю всіляких не дуже сприятливих умов. Величезну роль грає і кількість врожаю. Якщо він був досить великим, тоді вартість конкретних ягід, виявиться значно нижче. Додатково враховуються і наступні фактори:

  • Закупівельна вартість продукції.
  • Ціна доставки ягід в конкретний регіон.
  • Вплив конкурентів і т.д.

Чому краще купувати у нас?


  1. Наша ягода без небезпечних для здоровья нітратів.
  2. Всі продукти максимально свіжі.
  3. Найвища якість товару обовьязково перевіряється особисто співробітниками компанії. У тому, що ягода виявиться свіжої і солодкої, можна навіть не сумніватися.
  4. Відповідальне ставлення до своєї роботи.
  5. Оптовим покупцям надаються вигідні знижки.
  6. Поставка замовлення завжди здійснюється тільки в попередньо обумовлений з клієнтом час.
  7. В асортименті представлено і багато видів органічної продукції.

Привізна ягода: з яких країн завозять і коли?

Привізна ягода останнім часом також користується чималим попитом. Вона закуповується в найбільш різноманітних країнах. І, спочатку тут варто відзначити такі держави, як Греція, Чорногорія, Туреччина, Європейські країни і т.д. У звьязку з тим, що велика частина продукції там вирощується протягом практично всього року, закупівлю ягід можна здійснювати в будь-який період часу.

Хоча, в обовьязковому порядку рекомендується враховувати такий дуже важливий показник, як вартість продукції. Адже, наприклад, в зимовий період часу, ягода обійдеться значно дорожче, ніж в літній сезон.